Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: 5 Niedziela Zwykła – 7.02.2021

  1. W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie błogosławionej Klary Szczęsnej, dziewicy oraz wspomnienie bł. Rozalii Rendu, dziewicy, Siostry Miłosierdzia. W środę przypada wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
  2. Wczoraj odbyła się uroczystość święceń Biskupich ks. Roberta Chrząszcza. Modlitwie wiernych polecamy posługę nowego księdza Biskupa pomocniczego w naszej Archidiecezji.
  3. W czwartek – 11 lutego – w liturgii wspomnienie Matki Bożej Lourdeńskiej. W naszym kościele będziemy obchodzili doroczną Uroczystość Odpustową. W tym dniu też, przypada XXIX Światowy Dzień Chorego. Uroczysta Suma Odpustowa o godzinie 1730. Liturgii będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. dr Adam Bandura. W czasie Mszy świętych o godzinie 900; 1500 i 1730  udzielimy Sakrament Namaszczenia osobom chorym, cierpiącym i starszym wiekiem. Od godziny 1000 do 1500 będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy przy figurze Matki Bożej  Lourdeńskiej. O godzinie 1450 wspólnie odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Będzie też  Msza św. o godzinie 15.00 jak to bywa każdego jedenastego dnia miesiąca. Po Mszy św. dalsza Adoracja, która zakończy się o godzinie 1700 Nowenną do Matki Bożej Lourdeńskiej. Serdecznie zapraszamy szczególnie chorych, cierpiących, starszych i opiekujących się chorymi do udziału w tych Uroczystościach.
  4. Trwa rekrutacja do Przedszkola nr 2 sióstr Miłosierdzia przy ul. Warszawskiej 6 w Krakowie. Bliższe informacje na plakacie.
  5. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w kolejnym tygodniu.