Ogłoszenia Duszpasterskie: V Niedziela Wielkiego Postu – 29 marca 2020r.

  1. W związku z tą wyjątkową sytuacja Epidemii KORONAWIRUSA nadal zachowujmy cierpliwość, spokój i daleko idącą ostrożność. Stosujmy się do komunikatów i postanowień Ministerstwa Zdrowia – szczególnie o możliwości przebywania w kościele jednocześnie tylko 5 osób. Ks. Arcybiskup udzielił dyspensy
    od obowiązku uczestniczenie we Mszy św. niedzielnej i prosi, aby wierni naszej Archidiecezji w najbliższe niedziele zostawali w domu.
  2. Zachęcamy do skorzystania z transmisji radiowych i telewizyjnych Mszy świętych oraz rekolekcji wielkopostnych. Można też skorzystać z transmisji w Internecie.
  3. Transmisje Telewizyjne: TVP 1 godz.7.00 z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia  oraz 11.00 z Jasnej Góry ; TVP  Polonia 13.00. Transmisja radiowa w Polskim Radio godz.9.00 z kościoła św. Krzyża w Warszawie.
  4. Okazja do spowiedzi w naszym kościele codziennie od 5.30 do 9.30 i popołudniu   od 17.00 do 18.00.
  5. Codziennie Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 do 17.30.
  6. Zachęcamy do odmawiania różańca świętego w naszych domach codziennie o godzinie 20.30 w intencji wygaszenia epidemii, w intencji chorych o powrót do zdrowia i o siły dla personelu medycznego i wszystkich, którzy podejmują ogromny wysiłek w walce koronawirusem.
  7. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych i tych którzy, odeszli do Domu Ojca na skutek zarażenia koronawirusem!