Ogłoszenia Duszpasterskie: Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25 grudnia 2020r.

  1. Dziś narodził się nam Zbawiciel”. Ta Dobra Nowina przynosi radość ludziom wszystkich czasów. Dodaje otuchy i wlewa nadzieję także w nasze serca, w czasie, kiedy tak wielu ludzi pogrążonych jest w nocy beznadziejności, choroby, zwątpienia i lęku o przyszłość. Pełni wiary i radości świętujemy więc szczególny czas Bożego Narodzenia. Niech te Święta dla wszystkich modlących się w naszym kościele i Gości w tym trudnym czasie będą pełne Bożego błogosławieństwa i miłości, którą przynosi ze sobą Boży Syn. Prosimy przekazać najlepsze życzenia świąteczne słabym i chorym, którzy pozostają w naszych rodzinach.
  2. Wszystkim, którzy przygotowali kościół do dzisiejszej uroczystości szczególnie, Siostrze Janinie i paniom współpracującym oraz panom kościelnym, składamy serdeczne podziękowanie.
  3. Jutro w sobotę – 26 grudnia – drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, obchodzimy święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. W tym dniu Msze św. w naszym kościele według programu niedzielnego. Składka przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski św. Jana Pawła II w Krakowie.
  4. W niedzielę – 27 grudnia – Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to Święto patronalne rodzin chrześcijańskich. W tym dniu przypada też Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty.

Na radosne i godne świętowanie  Tajemnicy Narodzenia Jezusa przyjmijmy Boże Błogosławieństwo!