Ogłoszenia Duszpasterskie: VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim Wiernym, którzy we wtorek – 11 lutego – uczestniczyli w naszym kościele w Uroczystościach Odpustowych ku czci NMP Niepokalanej z Lourdes. Dziękujemy za wspólną modlitwę i udział w adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do udziału w Nowennie do Matki Bożej Niepokalanej z Lourdes w każdą środę po Mszy św. wieczornej o godz. 17.30. Natomiast każdego 11-go dnia miesiąca na Mszę św. w kaplicy Matki Bożej Lourdeńskiej w intencji chorych z udzieleniem sakramentu chorych.
  2. W liturgii tygodnia obchodzimy w poniedziałek wspomnienie świętych Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny, a w sobotę święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  3. W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszym kościele promotora kultu błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, który poprzez słowo świadectwa przybliży duchowe dziedzictwo Kapłana – Męczennika. Można również obejrzeć wystawę poświęconą Kapelanowi Solidarności.
  4. Stowarzyszenie Charytatywne „DOBROSŁAW” przeprowadza w dniu dzisiejszym kwestę pomocy dla małego ciężko chorego Pawełka.
  5. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej na nowy tydzień.