Ogłoszenia Duszpasterskie: XII Niedziela Zwykła – 23 czerwca 2019r.

  1. Dzisiaj o godzinie 1200 przejdzie ulicami naszej parafii procesja Eucharystyczna.
  2. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy codziennie po wieczornej Mszy św.
  3. Jutro przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Uroczyste Msze św. w naszym kościele o godzinie 9.00 i  30
  4. Ponadto w rozpoczynającym się tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy: w środę  – 26 czerwca – wspomnienie bł. Marii Magdaleny Fontaine i Towarzyszek, dziewic i męczennic, Sióstr Miłosierdzia, które poniosły śmierć męczeńską w czasie rewolucji francuskiej, w czwartek  – 27 czerwca – wspomnienie Najświętszej  Maryi Panny Nieustającej
  5. W piątek – 28 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; w sobotę  29 czerwcaUroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień szczególnej modlitwy w intencji Ojca Świętego Franciszka.
  6. Stowarzyszenie Charytatywne DOBROSŁAW przy wyjściu z kościoła, przeprowadza kwestę dla 12-letniej Julki. Dziewczynka przeszła dwie operacje usunięcia guza mózgu oraz chemioterapię i radioterapię, co spowodowało utratę wzroku. Julia wymaga ciągłej i kosztownej rehabilitacji oraz dalszego leczenia onkologicznego. Zachęcamy do wsparcia tej Akcji.
  7. W czasie wakacji pamiętajmy o Panu Bogu, o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św.
  8. Wszystkim solenizantom i solenizantkom najbliższych  dni  składamy serdeczne życzenia, a udającym się na wakacje życzymy Bożego błogosławieństwa w podróży i dobrego wypoczynku !